اقامتگاه بومگردي ريواس شهربابک نزدیک روستای میمند

اشتراک گذاری در تلگرام به اشتراک گذاری در تلگرام
با کلیک بر روی این دکمه، می توانید این مکان اجاره ای را در تلگرام به دوستان و گروههای خود معرفی کنید.
لایک امتیاز به این مکان
اگر این مکان برای شما جالب توجه است و از دید شما ارزش اجاره اش را دارد کلیک کنید و یک امتیاز به امتیازات آن اضافه کنید.
هشدار گزارش به تیم جاکو
چنانچه اطلاعات و عکسهای این مکان، با واقعیت مغایرت دارد و یا نادرست می باشد، لطفا کلیک کنید و در فرمی که نمایش داده میشود مورد را گزارش نمایید.
اعلام نظر اگر تا کنون از این مکان استفاده کرده اید، نظر خود را در مورد آن بیان نمایید. نظرات ثبت شده در پایین صفحه قابل مشاهده می باشد.

   
نوع مکان: اتاق
واقع در شهر: شهر بابک، استان: کرمان
آدرس: کیلومتر 5 جاده شهربابک- سیرجان، اقامتگاه بومگردی ریواس (اقامت در 35 کیلومتری میمند)
نرخ هر شب اجاره: تومان


متراژ: نامشخص
تعداد اتاق: 3
حداكثر تعداد ميهمان: بیش از 10 نفر

زودترين زمان تحويل مکان در ساعت: 12:00
آخرين زمان تخليه مکان تا ساعت: 12:00


امكانات موجود:
آشپزخانه
وسايل آشپزي
وسايل خواب
سيستم سرمايش
سيستم گرمايش
حمام
تلويزيون
اينترنت
پاركينگ
آسانسورتوضيحات تكميلي :
مشخصات مکانهاي اقامتگاه:  1 اتاق 6 نفره- رختخواب (تشک، لحاف، متکا و ملحفه تميز) ، بخاري گاز سوز، کولر، ديوارگچي  1 اتاق 3 نفره- رختخواب (تشک، لحاف، متکا و ملحفه تميز) ، بخاري گاز سوز، کولر، ديوار کاهگلي  1 اتاق بزرگ 12 نفره براي تورهاي دسته جمعي يا خانواده هاي پرجمعيت- رختخواب (تشک، لحاف، متکا و ملحفه تميز) ، بخاري گاز سوز و بخاري هيزمي، کولر، ديوار کاهگلي  چايخانه و صنايع دستي: يک اتاق کاهگلي کوچک با اجاق هيزمي که هم چايخانه هست هم مکاني براي دور آتش جمع شدن در فصول سرد سال. در اين اتاق صنايع دستي و داروهاي گياهي هم به عنوان سوغات فراهم شده است.  سکو و کپر براي نشستن و غذا خوردن و نصب پشه بند و امکان خواب در فضاي باز در فصول گرم  سرويس بهداشتي در حياط ( حمام و سرویس فرنگي و ايراني)  استخر کوچک برای آب و گل بازي بچه ها در فصول گرم و استخر بزرگ براي آبياري درختان  اجاق داخل باغ براي شب نشيني دور آتش در فصول گرم اقامتگاه روستايي ريواس در کجا واقع شده است؟ اقامتگاه در روستاي دهنو فرخزاد در 5 کيلومتري مرکز شهربابک در ابتداي جاده شهربابک- سيرجان قرار دارد. شهرستان شهربابک نزديک ترين شهر به روستاي تاريخي و دستکند ميمند باستان است. زمان مورد نياز براي رسيدن به اقامتگاه با خودرو، از شهربابک کمتر از ده دقيقه و از ميمند حدود بيست دقيقه است. اگر گردشگران وسيله حمل و نقل از شهربابک يا ميمند تا اقامتگاه را نداشته باشند، اقامتگاه براي آنها وسيله حمل و نقل هماهنگ خواهد کرد. آدرس اقامتگاه:  از سمت جاده سيرجان به شهربابک: 5 کيلومتري شهربابک، نرسيده به پليس راه شهربابک، فرعي سمت چپ، ورودي روستاي دهنو فرخزاد، بعد از موتورخانه آب، مستقيم تا محل اقامتگاه  از سمت جاده کرمان به شهربابک: بعد از بهشت زهرا، عبور از روي پل ميمند باستان، به سمت جاده سيرجان، بعد از پليس راه، فرعي سمت راست، ورودي روستاي دهنو فرخزاد، بعد از موتورخانه آب، مستقيم تا محل اقامتگاه  از سمت جاده يزد به شهربابک: به سمت جاده شهربابک- سيرجان، عبور از زير پل ميمند باستان، 5 کيلومترمستقيم به سمت سيرجان، بعد از پليس راه، روستاي دهنو فرخزاد، سومين فرعي سمت راست (فرعي كناررستوران و آلاچيق مجتمع پذيرايي هما)، 300 متر تا چهار كوچه اول، سمت راست 4 كوچه، نبش چهار كوچه دوم، اقامتگاه ريواس تماس با اقامتگاه جهت رزرو: مدير اقامتگاه: سميه جاويدي 09131931641 Instagram: rivas_guesthouse Email:javidisomaye@gmail.com website:rivasoone.com امکان آشيزي در محل توسط خود مهمان وجود ندارد اما در صورت تمايل مهمان، غذای محلی خانگی فراهم می شود. با توجه به زمان ورود توريست و در صورت هماهنگي قبلي، اگر امکان پخت غذاي اقامتگاه وجود داشته باشد، غذا پخت مي شود. قيمت اتاق به صورت ميانگين ذکر شده که قيمت دقيق بر اساس نرخنامه ميراث فرهنگي براي اقامتگاه هاي بومگردي درجه 2 به صورت زير مي باشد: 1 تا 4 نفر به همراه صبحانه: هر نفر 60000 تومان 5 نفر به بالا نفري 50000 تومان


نقشه موقعیت مکانی راهنما
با تغییر بزرگنمایی و جا به جا نمودن نقشه، می توانید موقعیت مکانی را دقیق تر مشاهده نمایید.

اشتراک گذاری از طریق تلگرام این مکان اقامتی را با دوستان خود در تلگرام به اشتراک بگذارید !

نظرات کاربران مشاهده نظرات کاربران ...
اجاره دهنده
somaye javidi
somaye javidi
09131931641 عدم تایید تلفن
rivasoone@gmail.com
معرفی بیشتر اجاره دهنده ...
تاريخ شروع اجاره تاريخ پايان اجاره
کانال تلگرام جاکو

صفحه اینستاگرام جاکو
آلمان - صفر تا صد

آیا تا کنون به این فکر کرده اید که ...
مکانها و فضاهای مسکونی خالی خود را (حتی یک اتاق)، بدون واسطه، حتی برای یک شب اجاره دهید. حتما به درآمد حاصل از آن فکر می کنید!
ثبت مکان در جاکو از شما، معرفی مشتری از ما

همین الان یک مورد ثبت کنید