9 تغییر کوچک برای تنوع دکوراسیون و جذب بیشتر مشتری

اشتراک گذاری از طریق تلگرام به اشتراک گذاری در تلگرام
با کلیک بر روی این دکمه، می توانید این مطلب را در تلگرام به دوستان و گروههای خود معرفی کنید.
گردآوری کننده گردآوری: احسان بلوریان، 1397/07/18

می‌توان با بودجه محدود هم تغییرات قابل‌توجهی در دکوراسیون منزل ایجاد کرد و تاثیر آن را در ایجاد تنوع و شادابی اعضای خانه مشاهده نمود. با ما همراه شوید تا با این تغییرات کوچک اما تاثیر گذار در دکوراسیون منزل بیشتر آشنا شویم.

رنگ کردن

کنار گذاشتن رنگ سفید و انتخاب رنگ‌های قوی‌تر مانند قرمز تیره، قهوه‌ای پررنگ و طوسی تغییرات زیادی را ایجاد خواهد کرد. رنگ کردن، ساده‌ترین روش تغییر حالت یک اتاق است. رنگ‌های روشن‌تر اتاق را بزرگ‌تر نشان می‌دهد و رنگ‌های تیره‌تر دیوارها را نزدیک‌تر نشان می‌دهد. زرد جزو رنگ‌هایی است که فضا را زنده می‌کند.


رنگ کردن دیوارهای خانه برای ایجاد تغییر در دکوراسیون

توجه به کف خانه

اگر فرش مندرسی دارید که اتاق را کیپ تا کیپ پوشانده، آن را با یک فرش جدید تعویض کنید.کف را می‌توان مجددا پارکت کرده یا پارکت‌ها را پولیش زد. فضای زیر پای شما تاثیر قابل‌توجهی بر زیبایی اتاق دارد.


تغییر کف پوش خانه برای زیبایی دکوراسیون داخلی

توجه به مبلمان

لازم نیست حتما آن‌ها را عوض کنید. می‌توانید از روش‌های دیگر مثلا تغییر چیدمان یا تعویض رویه استفاده کنید. مبلمان یکی از موارد مهم در تغییر اتاق شماست.


تغییر چیدمان مبلمان خانه

نورپردازی

شما برای مطالعه و انجام کارها به نور کافی و برای ایجاد محیطی صمیمی‌تر به نور ملایم احتیاج دارید. پس لازم است میزان نور را در هر اتاق تنظیم کنید. نورپردازی نقش مهمی در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل ایفا می کند.


تاثیر نورپردازی در تغییر و زیبایی دکوراسیون خانه

استفاده از یک کار هنری

کارهای هنری را با نصب یک دیوارکوب در بالای آن‌ها متمایز کنید و جلوه بیش‌تری به آن‌ها بدهید. همچنین لامپ‌های آفتابی گرما و زیبایی خاص خود را دارند. عکس‌های مورد نظر را به دیوار آویزان کنید یا طوری به دیوار تکیه دهید که با اولین نگاه جلب توجه کنند. سعی کنید تصاویر یا کارهای هنری هم‌سطح چشم نصب شوند مگر آن که بخواهید آن‌ها به صورت عمودی باشند.


نصب تابلوی هنری روی دیوار خانه

با گچ‌بری کلاس کار را بالا ببرید

با استفاده از گچ‌بری، مرز سقف و دیوار را از هم جدا کنید. گچ‌بری‌ها و قرنیزها، نمای افقی جالبی به خصوص زمانی که رنگ آن‌ها از دیوار متفاوت باشد، ایجاد می‌کنند.


تغییر گچ بری خانه برای زیبایی دکوراسیون

وسایل را چاشنی کار کنید

فضای یک اتاق را با وسایل به هم مربوط کنید. با توجه به مدلی که انتخاب کرده‌اید، روش‌های مختلفی برای مرتبط کردن وسایل وجود دارد. با فرش، کوسن، شمع، گل‌های خشک، یک قفس تزیینی پرنده و بسیاری موارد دیگر می‌توان این ارتباط را برقرار کرد.


ایجاد ارتباط بین وسایل خانه برای تغییر دکوراسیون

کوسن‌های قدیمی را عوض کنید

خیلی مواقع تنها با عوض کردن رویه کوسن‌ها می توان تغییر محسوسی در اتاق‌پذیرایی ایجاد کرد. سعی کنید تعداد کوسن‌ها و تنوع آن‌ها را بیش‌تر کنید.


استفاده از کوسن های جدید برای تغییر دکوراسیون منزل

از دیوار استفاده بیش‌تری کنید

با اضافه کردن طرح یا مدل مورد علاقه، فضای نزدیک به دیوار را تبدیل به جایی برای نشستن و مکالمه نمایید. راه‌های مختلفی برای این کار وجود دارد. مثلا می‌توانید از سنگ، چوب یا پارچه که معمول است یا یک کاغذ دیواری با طرحی خاص و یا پتینه استفاده کنید.


توجه به دیوارهای خانه برای تغییر دکوراسیون

منبع: همشهری آنلاین

میزان رضایت شما از این مطلب چیست؟
عالی خوب معمولی بد خیلی بد
میانگین نظرات تاکنون: عالی

اشتراک گذاری از طریق تلگرام این مطلب را با دوستان خود در تلگرام به اشتراک بگذارید !

مجله گردشگری جاکو
کانال تلگرام جاکو

صفحه اینستاگرام جاکو

آیا تا کنون به این فکر کرده اید که ...
مکانها و فضاهای مسکونی خالی خود را (حتی یک اتاق)، بدون واسطه، حتی برای یک شب اجاره دهید. حتما به درآمد حاصل از آن فکر می کنید!
ثبت مکان در جاکو از شما، معرفی مشتری از ما

همین الان یک مورد ثبت کنید