راهنماي جاكو براي اجاره كنندگان روزانه (مسافرين)

اگر به دنبال محلي جهت اقامت در طول مسافرت يا اجاره كوتاه مدت مي باشید، مي توانيد در وب سايت جاكو، محلهايي را كه توسط مالكين براي اجاره دادن ارائه شده است، جستجو كرده و مورد دلخواهتان را براي مدت زمان دلخواه اجاره كنيد. این روش اقامت، امتیازات بسیار بیشتری نسبت به اقامت در هتلها و مهمانپذیرها دارد از جمله: هزینه کمتر، امکان پخت و پز، عدم محدودیت در سکونت تعداد زیاد نفرات با یکدیگر، یافتن دوست های جدید در شهرهای مختلف، تجربه مکانهای جدید، و بسیاری ویژگیهای دیگر. حتما شما هم از آن دسته آدمها هستید که می گویید هیچ کجا خانه خود آدم نمی شود، اما با این روش همیشه در مسافرت احساس خواهید کرد که در خانه خودتان هستید.

كاربران می توانند از طريق صفحه اصلي جاكو، مکان مورد نظر خود را در شهر و آدرس مورد نظر و با شرايط دلخواه جستجو نمايند. ليستي از مکانهای موجود در سایت جاكو با شرايط درخواستي شما، نمايش داده مي شود كه مي توانيد با انتخاب هر مورد پس از مشاهده جزئيات مربوط به هر مکان، اقدام به مکاتبه و تماس با اجاره دهنده نماييد. نتيجه درخواستها و مكاتبات شما با مالکین از طريق صندوق پيغام، پس از ورود به حساب کاربری قابل مشاهده خواهد بود.

روش ديگر جستجوي مکانهای موجود، جستجو بر اساس آدرس مي باشد. اين كار با استفاده از كادر جستجو واقع در بالاي صفحات امكان پذير مي باشد. به عنوان نمونه اگر شما قصد اجاره روزانه مکانی در يك روستا را داريد، مي توانيد مکانهای موجود جهت اجاره روزانه در روستاي مورد نظر را، از طريق كادر جستجوي واقع در بالاي صفحه جستجو نماييد.

راهنمای کاربران جاکو

روش ديگر جستجوي مکانها، جستجو بر اساس محدوده دلخواهی روی نقشه مي باشد. هنگامی که از هر کدام از روشهای جستجو استفاده نمایید، لیست نتایج حاصله در صفحه ای نمایش داده می شود که می توانید در آن صفحه، محدوده دلخواهی از روی نقشه انتخاب نمایید و تمامی مکانهای موجود در آن محدوده را جستجو نمایید. بایستی توجه داشته باشید که مکانهایی که موقعیت آنها بر روی نقشه توسط اجاره دهندگان مشخص شده باشد با این روش قابل مشاهده خواهند بود.

راهنمای کاربران جاکو

آیا می خواهید بدون صرف زمان و هزینه، شما هم در حوزه گردشگری، کسب درآمد نمایید؟ بله؟ ... کلیک کنید!