راهنماي جاكو براي اجاره دهندگان (میزبانان، مالكين و رابطین اجاره)

اگر شما صاحب محلي براي اجاره روزانه هستيد شايد يك ويلا، خانه، آپارتمان، اتاق و يا حتي يك زمين خالي جهت نصب یک چادر، مي توانيد مکان خود را براي مدت دلخواهتان به صورت روزانه به ديگران اجاره بدهيد و از آن كسب درآمد كنيد.

راهنمای سریع معرفی یک مکان اجاره ای:

  1. 1-ثبت نام در جاکو (اگر قبلا ثبت نام کرده اید از گزینه ورود استفاده کنید.)
  2. 2-کلیک بر روی منوی کسب و کارهای شما
  3. 3-معرفی مکان اجاره ای خودتان با کلیک بر دکمه ثبت مکان جدید
  4. 4-ثبت تصاویر با استفاده از دکمه تصاویر
  5. 5-مشخص نمودن موقعیت جغرافیایی مکان اجاره ای با استفاده از دکمه موقعیت مکانی

جهت تماس مشتریان با شما، از طريق گزینه اطلاعات تکمیلی در منوی کاربری كه در بالاي صفحه براي شما ظاهر مي شود مشخصات خود را تکمیل نمايید.

اجاره دهندگان گرامی توجه نمایید که از ثبت آگهی های کلی خودداری کنید. منظور این است که هر واحد اجاره ای را به تفکیک و جداگانه با ذکر قیمت و مشخصات مکان مربوطه ثبت نمایید. مواردی که این نکته را رعایت ننمایند نه تنها برای کاربران جذابیت کمتری دارند بلکه پس از مدت کوتاهی از سایت جاکو حذف خواهند شد.

پس از ثبت مکان اجاره ای شما در جاكو، و تایید توسط تیم جاکو، آن مکان براي بازدیدکنندگان وب سايت قابل مشاهده خواهد بود و كاربران مي توانند از طريق صفحه اختصاصی مکان شما، با شما تماس گرفته و برای اجاره آن با شما هماهنگ نمایند. پس از ورود به حساب کاربری خود، از طريق منوي پيغامها، قادر به مشاهده تماسهاي كاربران با خودتان خواهید بود. همچنين در صورتي كه در اطلاعات کاربری خود، ايميل معتبري براي خود وارد نموده باشيد، پيغامهایی که کاربران برای شما ارسال می کنند از طريق ايميل نيز به شما ارسال مي گردد.


آیا می خواهید بدون صرف زمان و هزینه، شما هم در حوزه گردشگری، کسب درآمد نمایید؟ بله؟ ... کلیک کنید!